Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej
Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców ze szkół podstawowych.
Mecze każdy z każdym!
Zaskale – Bańska Niżna 0-1
Skrzypne – Maruszyna Górna 7-2
Maruszyna Dolna –Zaskale 0-2
Szaflary – Skrzypne 2-0
Maruszyna Dolna – Bańska Niżna 0-5
Szaflary –Maruszyna Górna 3-0
Skrzypne – Bańska Niżna 5-1
Maruszyna Dolna –Szaflary 0-6
Maruszyna Górna –Zaskale 1-0
Skrzypne- Maruszyna Dolna 4-0
Bańska Niżna – Szaflary 0-4
Zaskale – Skrzypne 1-4
Bańska Niżna – Maruszyna Górna 2-0
Zaskale – Szaflary 1-4
Maruszyna Górna – Maruszyna Dolna 1-1
Klasyfikacja końcowa:
SP Szaflary
SP Skrzypne
SP Bańska Niżna
SP Maruszyna Górna
SP Zaskale
SP Maruszyna Dolna
Najlepszym zawodnikiem wybrany został Adam Mrugała ze Skrzypnego.
Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt z gimnazjum.
Mecze grupowe:
Skrzypne-Szaflary 0-1
Bańska Niżna – Maruszyna Górna 3-0
Zaskale – Bańska Wyżna 2-0
Maruszyna Górna – Maruszyna Dolna 0-0
Zaskale – Szaflary 0-0
Bańska Wyżna – Skrzypne 1-3
Bańska Niżna – Maruszyna Dolna 3-1
Zaskale – Skrzypne 5-1
Bańska Wyżna – Szaflary 1-2
Mecze półfinałowe:
Zaskale – Maruszyna Dolna 5-0
Bańska Niżna – Szaflary 0-1
Mecz o miejsce 5:
Skrzypne – Maruszyna Górna 3-0
Mecz o miejsce 3:
Maruszyna Dolna – Bańska Niżna 0-1
Finał:
Zaskale- Szaflary 4-2
Klasyfikacja końcowa:
Gimnazjum Zaskale
Gimnazjum Szaflary
Gimnazjum Bańska Niżna
Gimnazjum Maruszyna Dolna
Gimnazjum Skrzypne
Gimnazjum Maruszyna Górna
Gimnazjum Bańska Wyżna
Najlepszą zawodniczką wybrana została Anna Bulanda z Bańskiej Niżnej.
Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców z gimnazjum.
Mecze grupowe:
Zaskale- Maruszyna Dolna 6-0
Maruszyna Górna- Bańska Wyżna 3-0
Skrzypne – Szaflary 3-2
Bańska Wyżna – Bańska Niżna 3-6
Zaskale – Szaflary 5-1
Maruszyna Dolna – Skrzypne 0-4
Maruszyna Górna – Bańska Niżna 2-1
Zaskale – Skrzypne 2-4
Maruszyna Dolna – Szaflary 1-1
Mecze półfinałowe:
Skrzypne – Bańska Niżna 0-1
Maruszyna Górna – Zaskale 2-5
Mecz o miejsce 5:
Szaflary – Bańska Wyżna 6-1
Mecz o miejsce 3:
Skrzypne- Maruszyna Górna 0-0 ( k. 2-3)
Finał:
Zaskale – Bańska Niżna 1-1 (k. 2-3)
Klasyfikacja końcowa:
Gimnazjum Bańska Niżna
Gimnazjum Zaskale
Gimnazjum Maruszyna Górna
Gimnazjum Skrzypne
Gimnazjum Szaflary
Gimnazjum Bańska Wyżna
Gimnazjum Maruszyna Dolna
Najlepszym zawodnikiem wybrany został Kamil Szeliga z Zaskala.
Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt ze szkół podstawowych.
Grano systemem „każdy z każdym”
Maruszyna Dolna- Skrzypne 0-0
Maruszyna Górna – Bańska Niżna 2-2
Zaskale – Maruszyna Dolna 2-0
Szaflary – Maruszyna Górna 4-0
Zaskale – Skrzypne 0-0
Szaflary – Bańska Niżna 0-1
Maruszyna Górna – Skrzypne 2-1
Zaskale – Szaflary 3-0
Bańska Niżna – Maruszyna Dolna 3-0
Maruszyna Górna – Zaskale 0-0
Skrzypne – Szaflary 2-2
Maruszyna Górna – Maruszyna Dolna 0-0
Skrzypne – Bańska Niżna 1-1
Maruszyna Dolna – Szaflary 0-1
Bańska Niżna – Zaskale 0-1
Klasyfikacja końcowa:
SP Zaskale
SP Bańska Niżna
SP Szaflary
SP Maruszyna Górna
SP Skrzypne
SP Maruszyna Dolna
Najlepszą zawodniczką wybrana została Patrycja Gzik z Bańskiej Niżnej.