Filmowe lato „pod chmurką”

Tegoroczne wakacje w gminie Szaflary obfitowały w wiele atrakcji. Jedną z nich było kino plenerowe organizowane w kilku miejscowościach naszej gminy.

Komedia, akcja, fantastyka – każdy widz mógł znaleźć gatunek odpowiedni dla siebie. Seanse plenerowe odbywały się w każdą środę i sobotę, a udział w nich był bezpłatny. Podczas gdy rodzice i starsi widzowie siadali przed ekranem, młodsi mogli skorzystać z atrakcji jaką był zamek dmuchany, także całkowicie bezpłatnie.

Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o mieszkańcach naszej gminy, jak również o turystach przebywających w tym czasie na terenie Szaflar i okolicznych miejscowości.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Szaflary oraz Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach. Wydarzenie dofinansowano ze środków UE w ramach programu „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”